O podlewaniu w Polsce

Nawadnianie – co zrobić, żeby było prościej

Podlewanie ogrodu to dla wielu osób zajęcie wyjątkowo czasochłonne. Można jednak to zmienić. Wystarczy zainwestować w profesjonalne nawadnianie, które szybko i bez utraty czasu przez właściciela dostarczy wodę naszym roślinom.

System Rain Bird to wysoka jakość urządzeń nawadniających

Godnym polecenia jest system Rain Bird. Został on stworzony na bazie wielu lat doświadczeń w branży ogrodniczej. Wszystkie urządzenia, które można kupić w ramach systemu, zostały wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu ich żywotność jest znacznie dłuższa niż urządzeń konkurencyjnych.

Podlewanie automatyczne

Urządzenia firmy Rain Bird są innowacyjne i elastyczne. Można je spokojnie zastosować do automatycznego podlewania różnego typu powierzchni zielonych (niezależnie od wielkości). Dzięki temu nawadnianie jest proste i nie zajmuje właścicielom cennego dla nich czasu.

Jakie urządzenia w ramach systemu?

Znajdziemy tu między innymi zraszacze, dysze, głowice deszczujące, zawory, uszczelki, rury oraz pozostałe akcesoria (np. do montażu). System można dowolnie rozbudowywać, w zależności od tego, jaką powierzchnię planujemy podlać. Dzięki temu podlewanie ogrodu będzie równie proste i skutecznie bez względu na wielkość lub też ukształtowanie zraszanego terenu.

2 komentarze

  • Anna, Październik 11, 2016, 5:12 pm

  Odpowiedz

  Ok, fajnie się czyta, ale czy naprawdę można oszczędzić wodę? Przecież i tak trzeba podlać tę samą przestrzeń.

  • Michał, Październik 14, 2016, 8:23 pm

  Odpowiedz

  No tak, ale nie masz niepotrzebnych wycieków itp. I na tym oszczędzasz sporo! Wiem, bo korzystam. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.