Jak się dba o ogrody

Nawadnianie Rain Bird – co to jest?

Nawadnianie Rain Bird to nowatorski system ogrodniczy, dzięki któremu podlewanie obszarów zielonych jest całkowicie dostosowane do potrzeb roślin rosnących na danym terenie. Wśród produktów Rain Bird znajdują się między innymi zraszacze, mikrozraszacze, dysze (w tym rotacyjne), głowice deszczujące, zawory oraz wszelkiego rodzaju akcesoria pomocne przy stworzeniu każdego systemu nawodnieniowego.

Główne zalety systemu Rain Bird

Do głównych zalety systemu Rain Bird należą:
• wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów systemu;
• szeroka gama produktów, umożliwiająca stworzenie dokładnie takiego systemu nawadniania, jakie jest potrzebne na danym terenie;
• oszczędność wody – woda jest przeznaczana tylko i wyłącznie na polewanie oznaczonych obszarów. Wpływa to na zniwelowanie ewentualnych strat wynikających z przedostawania się wody na tereny niewymagające zraszania.
Dodatkowym atutem jest fakt, że podlewanie może być sterowane automatycznie, co z kolei wpływa na zaoszczędzenie czasu właściciela.

Jakiego rodzaju tereny zielone?

System jest przeznaczony do nawadniania różnego typu obszarów zielonych. Zarówno posiadacze niewielkich ogrodów przydomowych, jak i właściciele pól golfowych oraz boisk piłkarskich z pewnością będą zadowoleni z produktów systemu Rain Bird.

Dodaj komentarz