Jak się dba o ogrody

Nowatorskie podlewanie ogródków

Szukając dodatkowych oszczędności w domowym budżecie warto przyjrzeć się temu, ile płacimy za wodę przeznaczaną na podlewanie ogródków. Może się okazać, że jest to stosunkowo duży koszt. Zwłaszcza, jeśli korzystamy z przestarzałego lub wadliwego sprzętu (np. dziurawego węża ogrodowego).

Nawadnianie a oszczędności

Rozwiązaniem na zbyt duże opłaty ponoszone na podlewanie ogrodu jest innowacyjny system nawadniający firmy Rain Bird. System można zmontować tak, żeby podlewał tylko tę powierzchnię, którą rzeczywiście chcemy nawodnić. Dodatkowo samodzielnie można określić, jak intensywne ma być nawadnianie. Zdecydowanie ograniczy to utratę wody w tych miejscach w naszym ogrodzie, w których potrzebne jest zaledwie niewielkie zraszanie. Efekt? Więcej pieniędzy pozostanie w naszych portfelach.

Wysoka jakość mówi sama za siebie!

Firma Rain Bird działa na rynku polskim od 17 lat. W tym czasie zyskała wielu zadowolonych klientów. Nic dziwnego: urządzenia sprzedawane przez tę firmę produkowane są tylko z materiałów najwyższej jakości oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Wpływa to na ich długą żywotność i bezawaryjność. Dodatkową zaletą jest duża gama produktów. Znajdziemy tutaj zarówno zraszacze (różnego typu), jak i dysze, rury, uszczelki, zawory, głowice deszczujące oraz wiele innych elementów służących do stworzenia profesjonalnego systemu nawadniającego w naszym ogródku.

Dodaj komentarz